Mapa

Lokalizacja

Kliknij aby zobaczyć

Kontakt

Telefon

tel.: +48 12 276 45 35
tel.: +48 12 256 00 56
Numery wewnętrzne:
Dział Finansowo - Administracyjny: 23
Dział Handlowy: 24
Magazyn: 29
Produkcja: 30

Siedziba

Tri-Wall Polska Sp. z o.o.
ul. Ofiar Katynia 5, Kopanka
32-050 Skawina

E-mail:
biuro@tri-wall.pl
handlowy@tri-wall.pl

 

Napisz do nas

Wypełnij formularz

 

Tektura

Opakowania tekturowe

Główną dziedziną naszej produkcji są opakowania tekturowe produkowane w naszej firmie z różnego rodzaju surowców. Gama oferowanych produktów zawiera standardowe opakowania klapowe i fasonowe z tektur konwencjonalnych.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań tekturowych z tektur ciężkich, pięciowarstwowych i siedmiowarstwowych. Ten szczególny rodzaj opakowań tekturowych wymaga specjalistycznej wiedzy i maszyn dedykowanych do ich przetwórstwa.

Przykłady
Różne zastosowania opakowań tekturowych

 • Image

  Opakowanie na kabel

  To opakowanie tekturowe zostało zaprojektowane z myślą o możliwości pakowania różnego rodzaju kabli. Pierścień wewnętrzny stanowi rdzeń, na który zostaje nawinięty kabel, a otwór wylotowy umożliwia jego rozwijanie w żądanych ilościach bez konieczności wypakowania. Opakowania to z powodzenie zastępuje klasyczne bębny plastikowe.

 • Image

  Opakowanie ze wzmocnionymi bokami

  Opakowanie to jest szczególnie przydatne do składowania towaru o dużym ciężarze. Wzmocnienie boków drewnianymi elementami daje możliwość piętrowania takiego towaru nawet w kilku warstwach.

 • Image

  Uniwersalne opakowanie transportowe

  Unibox tej konstrukcji daje możliwość znormalizowanego palowania towarów z przeznaczeniem do transportu kołowego. Dostosowanie wymiarów do standardu EUR, pozwala na maksymalną unifikację a zastosowanie palety tekturowej eliminuje konieczność posiadania certyfikatu fitosanitarnego.

 • Image

  Paleta tekturowa

  Paleta tego typu została zaprojektowana z myślą o wyeliminowaniu konieczności zastosowania palety z atestem fitosanitarnym na określonych destylacjach. Jej wytrzymałość w zależności od konstrukcji dochodzi do 1200 kg. Doskonale sprawdza się w transporcie powietrznym ze względu na bardzo niską wagę.

 • Image

  Opakowania wielkogabarytowe

  W profilu działalności naszej firmy znajduje się produkcja opakowań tekturowe wielkogabarytowych, zarówno zbiorczych jak i jednostkowych. Rozwiązania konstrukcyjne oraz zastosowane do ich produkcji tektury sprawiają, iż opakowania te cechują bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe. Dostarczane do klienta w formie rozłożonej, nie generują problemów związanych z magazynowaniem.

Program Regionalny Program Regionalny Program Regionalny "Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji opakowań antystatycznych o złożonej konstrukcji w firmie Tri-Wall Polska Sp. z o.o." Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 -2013.
Współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego